nr 1445 6155
Leksak
häst med vagn, trä, modell äldre. Längd: 65 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop: |
500 kr |
Såld: |
150 kr |
måndag 31 januari 2022 kl 19:34:20
Tid |
Kund |
Bud |
29/1 15:23:42
100 kr
31/1 19:29:08